Služby

  • expresná doprava
  • medzinárodná a národná nákladná kamiónová doprava
  • prepravy plachtovými a mraziarenskými vozidlami

Expresná doprava

Zmyslom tejto prepravy je doručiť zásielku v čo najkratšom čase na miesto určenia. Pre tento druh prepravy sú neustále k dispozícii voľné kapacity spoľahlivých dopravných prostriedkov z nášho vozového parku. Naše nákladné autá riadia zaškolení a spoľahliví vodiči. Samozrejmosťou je i poistenie nákladu. Vaša zásielka bude doručená vždy včas a v poriadku.

Medzinárodná a národná nákladná kamiónová doprava

V rámci zasielateľstva spoločnosť realizuje akékoľvek požiadavky svojich klientov na prepravu tovaru v rámci Slovenska i zahraničia. Pomocou služieb zasielateľstva je možné zabezpečiť pre klienta akýkoľvek druh prepravy tovaru, podľa špecifických potrieb zákazníka, čím sledujeme zabezpečenie tej najlepšej možnej varianty prepravy pre klienta z hľadiska vzťahu ceny a rýchlosti prepravy.

Medzi hlavné úlohy zasielateľstva patrí:

  • poskytovanie najlepšej možnej varianty prepravy pre klienta
  • zabezpečenie vhodného prepravného prostriedku
  • vypracovanie cenovej ponuky pre klienta v čo najkratšom možnom čase
  • vyťažovanie cudzích dopravných prostriedkov
  • a rôzne iné špecifické služby spojené s dopravou na opýtanie

Máte záujem o naše služby? Pre vypracovanie cenovej ponuky prosím kliknite sem.

Špeciálne prepravy just in time

Doprava tovaru a nákladov priamo do výrobného procesu podľa špecifických požiadaviek zákazníka. Definícia a filozofia výrazu Just in Time je riadenie celej organizácie, čo znamená vo svojich dôsledkoch zamedzenie akéhokoľvek marenia prostriedkov, času, kapacít, čo vedie k minimalizácii nákladov.

Predpokladom je perfektný prísun materiálu k jednotlivým strojom, linkám a aparátom, v požadovanom množstve, kvalite a termíne. Cieľom je vyrábať len to, čo je potrebné a tak efektívne ako to je len možné. Tieto služby sú špecifické, tzn. na mieru ušité pre každého zákazníka. Sme schopní pripraviť individuálne riešenie podľa prianí a potrieb zákazníkov.